}

ZASTOSOWANE FILTRY
Chusty Unisex
SZUKAJ WYNIKÓW
GATUNEK
Man

Woman

Unisex

Children

Duo Concept

TYP ODZIEŻYWięcej
KOLEKCJE
Ikony
KOLORY
WIELOKOLOROWE
Rozmiar
SKŁAD

Symbol tradycyjnych imprez

Korzenie chustek są bardzo interesujące.Z biegiem czasu stałaa się uniwersalnym dodatkiem, a ich ewolucja została dostosowana do zwyczajów społeczeństwa. W czasach rzymskich była używana jako forma ekspresji. Rzymianie wykazywali swoje zadowolenie lub oburzenie przez ruch tego małego płótna. Następnie używano je do oznaczania stopnia klas wyższych. Francuzi i Brytyjczycy, należący do arystokracji, nosili je aby zakrywać nosy, zolując się od brzydkiego zapachu ulic.

Po wielu latach te zwyczaje są zachowywane. W Hiszpanii, gdy uczestniczysz w walce byków, pokazujesz uznanie torreadora za pomocą białej chustki. Czerwony szalik jest symbolem tradycyjnego święta Pampeluny, Sanfermines. Został włączony do gier dla dzieci, i oczywiście weszły do mody i świata dekoracji.


Przydatne w modzie

Używane przez kobiety i mężczyzn, w zależności od potrzeb i upodobań. Mężczyzna zazwyczaj nosi to w połączeniu z garniturami, aby uzyskać elegancki aspekt i bardziej oryginalny. Zwykle są gładkie lub małe, ale nigdy nie krzykliwe, zwykle starają się być dopasowane do garnituru i krawatu.

chusteczki mają taką samą funkcjonalność dla obu płci. chusteczki mają taką samą funkcjonalność dla obu płci. Podczas fiest, imprez, takich jak Sanfermines, mężczyźni i kobiety, chłopcy i dziewczęta, noszą ten sam rodzaj tkaniny na szyi. Co w Roly nazywamy typem klasycznym . W naszym katalogu mamy wiele kolorów, dzięki czemu bez problemu znajdziesz coś dla Ciebie.

Chusty Unisex